Zmysłowe spojrzenie dzięki przedłużanym rzęsom!

Zmysłowe spojrzenie dzięki przedłużanym rzęsom!

 

Piękno jest pojęciem względnym. Jedni kochają się w długich, kobiecych nogach inni w małych piersiach, a jeszcze inni w pełnych kształtach kobiety. Różnorodność gustów sprawia, że każda z nas na swój sposób jest piękna i idealna. Są jednak takie sfery, które zawsze wszystkim się podobają, jak np… długie rzęsy!

Jak przedłużyć nasze rzęsy?

przedłużanie rzęs ŁódźKobiety od lat decydują się za zabiegi powiększające ich usta, czy pomniejszając nosy. Wydatność tych części ciała jest już tylko kwestią gustu, jednak z pewnością każda kobieta zgodzi się z twierdzeniem, że długie rzęsy zawsze i wszędzie wyglądają doskonale i dodają uroku każdej z nas. Z tego właśnie powodu nie rozstajemy się z tuszem do rzęs, czy sztucznymi rzęsami. Jednak nawet najlepszej jakości tusze do rzęs mogą osłabić nasze rzęsy i na dłuższą metę jedynie pogorszyć ich stan, podobnie jak w przypadku częstego doklejania sztucznych rzęs. Dlatego jeśli nasze rzęsy są krótkie, a pragniemy je przedłużyć, czy może po prostu zagęścić możemy udać się do kosmetyczki na profesjonalne przedłużanie rzęs Łódź, jak wiele innych dużych miast ma sporo wspaniałych klinik wykonujących tego typu zabiegi. Sam zabieg oczywiście jest całkowicie bezbolesny, a nawet można by rzec, że nieco odprężający. Polega on na tym, że pojedyncze włókna sztucznych rzęs są doklejane do naszych prawdziwych, jednak nie na wierzchu, jak to ma miejsce w przypadku np. sztucznych kępek rzęs, jakie samodzielnie możemy sobie dokleić, lecz pomiędzy rzęsami. Dzięki metodzie 1:1 nasze rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, choć oczywiście, jeśli pragniemy efektu długich i gęstych rzęs, możemy zdecydować się na bardziej widoczny efekt zabiegu.

Wszystko zależy od tego, co nam się po prostu podoba. Bez względu jednak na to co wybierzemy, możemy mieć pewność, że będziemy wyglądać rewelacyjnie, a co najważniejsze, nasze własne rzęsy nie ucierpią na tym, jak w przypadku domowych sposobów ich przedłużania. 

 

Komentarze są wyłączone