Zatrudniam pracownika do profesjonalnej naprawy nagrobków

Zatrudniam pracownika do profesjonalnej naprawy nagrobków

To, że nie tylko sprzedaż się opłaca przekonałem się jak otworzyłem własny zakład kamieniarski. Miałem mnóstwo zleceń na swoje usługi, ale też pojawiali się ludzie, którzy oczekiwali czegoś więcej. Wtedy to wpłynęło na moją decyzję.

Profesjonalna naprawa nagrobków jest często u mnie zamawiana

profesjonalna naprawa nagrobków w SzczecinieWiele osób, które odwiedzały mój zakład często pytało czy wykonywana jest u mnie profesjonalna naprawa nagrobków w Szczecinie, ale wtedy takich usług nie miałem. Wiedziałem, że jak zatrudnię pracownika, który się tym zajmie to zyskam nie tyle uznanie wśród kolegiów z branży ale również mój zakład będzie cieszył się większym zainteresowaniem. Popytałem, poszukałem i ostatecznie postanowiłem zadziałać. Zapytałem pracowników, czy znają kogoś, kto potrafi wykonać renowacje i ma doświadczenie. Taka profesjonalna naprawa nagrobków w Szczecinie musi być wykonywana przez specjalistę, który ma ogromne doświadczenie. Marcin przyznał, że jego brat się tym zajmuje i nawet ma jakieś certyfikaty. Zaprosiłem go na rozmowę. Wiedziałem, że muszę zaoferować mu wysoką stawkę, żeby zainteresował się zatrudnieniem w moim zakładzie. Jestem dobrym przedsiębiorcą i wiedziałem jak postępować z ludźmi. Dogadaliśmy się już podczas pierwszego spotkania i dostępna w moim zakładzie stała się profesjonalna naprawa nagrobków w Szczecinie. Klienci dość chętnie u mnie takie naprawy i renowacje zamawiali. Cieszyli się, że w końcu są dostępne tego typu usługi. Pracownik, którego zatrudniłem okazał się świetnym fachowcem.

Zakład się rozwinął diametralnie. Zmieniliśmy nawet siedzibę, by mieć większy teren. Klientów tylko przybywa przez cały czas co jest mi bardzo na rękę. Takie prowadzenie biznesu powinno być w każdym przedsiębiorstwie, które chce odnosić same sukcesy.

Komentarze są wyłączone