You are currently viewing Zainteresowałem się spersonalizowanymi spinkami

Zainteresowałem się spersonalizowanymi spinkami

Zmiana pracy była w moim życiu ogromnym wydarzeniem. Dostałem bardzo poważne stanowisko i musiałem zainwestować w nową garderobę. Dotychczas mogłem w pracy nosić jeansy i koszulki, w nowej pracy jednak wymagany był garnitur a ja nic takiego nie miałem.

Zamówienie personalizowanych spinek w dobrym sklepie

personalizowane spinki do mankietówNa kilka dni przed rozpoczęciem nowej pracy udałem się na zakupy, by zaopatrzyć swoją garderobę w jakieś koszule i porządne spodnie. Planowałem także kupić jakiś porządny garnitur. Poszedłem do sklepu, gdzie dostępna była moda męska i mieli tak elegancką odzież. Wybrałem sobie kilka fajnych koszul i nagle moją uwagę przykuły  personalizowane spinki do mankietów i zapytałem sprzedawcę o ofertę. Spinki mogłem zamówić jakie chciałem i uznałem, że to podniosłoby mój prestiż. Zamówiłem sobie trzy zestawy takich spinek w różnych rodzajach i odebrałem je po trzech dniach. Spinki były świetnej jakości i jak je założyłem, to prezentowały się bardzo elegancko. Wiedziałem, że w takim stroju wyglądałem poważnie i odpowiednio na swoim nowym stanowisku. Mój strój wywołał spore zainteresowanie i ludzie z nowej firmy byli zachwyceni. Co prawda nikt mnie nie znał, ale wyglądałem jak prezes. Sam prezes z kolei pochwalił mój wygląd i zwrócił uwagę na spinki. Nawet zapytał mnie gdzie można kupić takie personalizowane spinki a ja dałem mu namiar na sklep, w którym byłem na zakupach. Pierwsze wrażenie było najważniejsze i mi się udało je zrobić bardzo pozytywnie. Taki właśnie miałem zamiar.

Na nowym stanowisku się sprawdziłem i prezes był ze mnie zadowolony. Zależało mi na tej pracy i dawałem z siebie wszystko. Dzięki temu dostałem podwyżkę o wiele szybciej, niż zakładałem. W nowej pracy spełniałem się zawodowo i byłem szczęśliwym człowiekiem.