Wytrzymały wycieczkowy Evado

Wytrzymały wycieczkowy Evado

Amatorzy wypraw rowerowych, by w pełni cieszyć się eskapadą, potrzebują sprzętu wytrzymałego i niezawodnego w każdych warunkach. Jednym z takich rowerów jest Evado 9.0, który zyskał zaufanie nie tylko specjalistów, ale przede wszystkim klientów.

Turystyczny i stylowy Evado 9.0 od Krossa 

kross evado 9.0Wybór rowerów turystycznych wśród polskich producentów nie jest duży, wyjątkiem jest Kross, który ma w ofercie aż dwie serie tego rodzaju jednośladów. Pierwsza z nich to Evado, druga – Trans. Przy czym zaznaczyć należy, że Evado wybierane są znacznie częściej z uwagi na niższe ceny i zbliżoną jakość. Jednym z najlepiej sprzedających się rowerów w tej serii jest Evado 9.0. To rower turystyczny z najwyższej półki, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych cyklistów. Evado 9.0 posiada bardzo wytrzymałą, aczkolwiek lekką, aluminiową ramę, dzięki czemu konstrukcja roweru nie przekracza czternastu kilogramów. W przypadku rowerów wycieczkowych waga jednośladu ma znaczenie, zwłaszcza, że najczęściej dochodzi do niej jeszcze ciężar sakw podróżnych. Zatem balansowanie ciężkim rowerem z dużym obciążeniem nie jest prostą sprawą. W przypadku Kross Evado 9.0 ten problem nam jednak odpada. Ten jednoślad posiada pełne wyposażenie, to jest: podpórkę, osłonę na łańcuch, komplet błotników, wzmacniany bagażnik, a także przednie oraz tyle lampy LED. Jeżeli chcemy kupić profesjonalny i niezawodny rower w rozsądnej cenie, to Evado 9.0 jest strzałem w dziesiątkę. 

Rowery turystyczne najbardziej znanych producentów mogą kosztować nawet siedem-osiem tysięcy złotych, przy czym jakość ich wykonania, czy użyte komponenty wcale nie są warte aż tyle. W większości przypadków płaci się po prostu za bardziej rozpoznawalny logotyp, nie za dużo lepszą jakość.