Wynająłem fachowca do wycinki drzew

Wynająłem fachowca do wycinki drzew

 

Dzięki Stasiowi rozwinąłem interes, ponieważ to on podsyłał mi klientów. Dzięki jego znajomościom udało mi się podpisać wiele kontraktów długoterminowych i nawet ludzie mnie rozpoznawali. Wiele osób chciało podejmować ze mną współpracę. Byłem dobry w tym co robiłem.

Sprawnie przeprowadzona wycinka drzew

alpinistyczna wycinka drzew w RaciborzuOstatnia robota, która mi się trafiła była inna. Wiedziałem, że potrzebowałem człowieka, który mógłby się zająć alpinistyczną wycinką drzew. Moi ludzie posiadali doświadczenie, ale na takiej robocie nigdy jeszcze żaden z nich nie był. Wiedziałem, że taka alpinistyczna wycinka drzew w Raciborzu to nie prosta sprawa ale zlecenie wziąłem. Od razu zacząłem też szukać fachowca do wynajęcia, który się w takiej robocie specjalizował. Po raz kolejny Stasia pomoc okazała się idealna. Miał chłopaka, który posiadał ogromne doświadczenie w takiej robocie i szukał dodatkowych zleceń. Dostałem do niego namiary i osobiście umówiłem się na spotkanie. Chłopak, który oferował taką alpinistyczną wycinkę opowiedział mi na czym dokładnie jego praca polega i nie miałem żadnych wątpliwości. Staś wiedział doskonale kogo mi polecał. Zaoferowana przeze mnie stawka godzinowa usatysfakcjonowała tego młodego człowieka i już następnego dnia wszyscy ruszyliśmy na miejsce zlecenia. Chłopak posiadał cały niezbędny sprzęt oraz zabezpieczenia i nie musiałem w nic inwestować. Dobrze, że zaoferowałem mu wyższą stawkę, gdyż dziwnie bym się czuł jednak płacąc mu mniej. Daliśmy radę ze zleceniem bez problemów.

Stasia zaprosiłem na dobry obiad, który przygotowała moja żona. To był prawdziwy przyjaciel, na którego zawsze mogłem liczyć. To przecież tylko dzięki niemu tak dobrze mi się układało w życiu zawodowym. Kiedyś na pewno będę miał okazję mu się odwdzięczyć.

 

Komentarze są wyłączone