Wspaniała biorewitalizacja w Krakowie

Wspaniała biorewitalizacja w Krakowie

Jakiś czas temu dowiedziałam się o innowacji w kosmetyce. Do kosmetyczki chodzę regularnie, ponieważ niestety nie należę już do nastolatek i widać już pierwsze oznaki starzenia. Od tej pory zawsze śledzę wszelkie nowości kosmetyczne, żeby być na bieżąco. Podczas ostatniej wizyty kosmetyczka poinformowała mnie o nowym zabiegu.

Innowacyjny zabieg biorewitalizacji

biorewitalizacja KrakówZawsze interesuje mnie to, co pojawia się w kosmetyce, więc zainteresowała mnie też biorewitalizacja Kraków, na którą postanowiłam się zapisać, gdy tylko u niej usłyszałam. Z wiekiem skóra traci jędrność jeżeli nie jest stymulowana w żaden sposób. Można ją stymulować balsamami, uprawianiem sportu, lub stymulować ją mechanicznie, co daje najszybsze i najbardziej widoczne efekty. Biorewitalicja, chociaż może nie brzmi znajomo, to przynosi wiele korzyści dla skóry. W jaki sposób to wszystko działa? Kosmetyczka korzysta ze specjalnego urządzenia o końcówce z niewielkimi igiełkami. Jest to coś podobnego do mezoterapii, jednak działa zdecydowanie mocniej. Potrafi poprawić owal twarzy i polepszyć proces regeneracyjny skóry. Skóra szybciej będzie wytwarzać procesy naprawcze cery, a co za tym idzie, będzie w lepszej kondycji. Włókna kolagenowe trochę uśpione, pobudzą się na nowo do pracy. Dzięki temu zmniejszają się zmarszczki, ponieważ poprawia się nawilżenie. Działa jak lifting, jednak z o wiele lepszymi rezultatami. Zabieg ten poprawia również krążenie.

Po pierwszym zabiegu, myślałam, że cofnęłam się w czasie. Moje dawne zmarszczki wyraźnie się spłyciły, a tych nowszych nie było w ogóle już widać. Całkowicie zniknęły i poczułam się znów jakbym miała te 18 lat. Nie mogłam przestać na siebie patrzeć.Skóra oczyściła mi się ze wszystkich toksyn i można powiedzieć, że odrodziła się w całości.

Komentarze są wyłączone