Wózki narzędziowe do warsztatu samochodowego

Wózki narzędziowe do warsztatu samochodowego

 

 Mój warsztat samochodowy traktowałem na początku jako coś amatorskiego. Zajmowałem się swoim autem, naprawiałem tez samochody znajomych. Z czasem jednak stwierdziłem, że może pora zająć się tym na poważnie. W końcu znam się na tym, umiem pomagać znajomym, więc czemu nie wykonywać napraw profesjonalnie?

Wózki na narzędzia i wygoda pracy

wózki narzędzioweW garażu miałem kanał do sprawdzania podwozia samochodu. Powoli też zebrałem prawie wszystkie narzędzie potrzebne do naprawy. Jedyne co mi przeszkadzało to brak dobrego zorganizowania przestrzeni. Ze starej skrzynki narzędziowej wszystko mi się wysypywało, walało po podłodze czy było pochowane do małej szafeczki. Potrzebowałem czegoś co pozwoli mi uprzątnąć przestrzeń w moim warsztacie, bo wyglądało to jak jeden wielki chaos. Idealnie nadawały się do tego wózki narzędziowe jakie widziałem w internecie. Taki dobry, solidny, metalowy wózek na pewno nie zajmie dużo miejsca w moim garażu, a przy tym będzie na tyle pojemny, że wszystko da się tam dobrze ułożyć. Liczne szuflady na wózku sprawią, ze mogę sobie pogrupować narzędzia na te do kół, do silnika, czy do obróbek blacharskich. Łatwo będę mógł wszystko znaleźć i nic mi nie zginie. Wózek będę mógł sobie też przestawiać tam gdzie będę dokonywał napraw. Samochody mają różne wielkości i różne usługi się przy nich wykonuje, więc wózek powinien mieć kółka. Na górze wózka będę mógł kłaść sobie obecnie używane sprzęty czy płyny do wymiany, niemieszczące się a szufladach. Na pewno wózek warsztatowy będzie jedną z lepszych inwestycji.

Nie kosztuje on wcale dużo, a dzięki nim moja praca jest o wiele łatwiejsza. Nie tracę czasu na szukanie narzędzi, ani na robienie porządku przed kolejną naprawą. Na pewno w każdym warsztacie powinien się znaleźć taki praktyczny wózek.

Sprawdź też https://inter-technik.pl/