Wizyta w wypożyczalni ładowarek teleskopowych

Wizyta w wypożyczalni ładowarek teleskopowych

W firmie pracowałem najkrócej i jeszcze się uczyłem. Głównie załatwiałem jakieś zlecenia na mieście i czasami asystowałem przy rożnych pracach. Musiałem się przyuczyć przed samodzielną pracę, bo takie były właśnie wymogi w tej firmie. Mi to akurat pasowało, bo nie miałem dużego doświadczenia.

Wynajęcie ładowarki teleskopowej za dobre pieniądze 

wynajem ładowarki teleskopowejNowe zlecenie, które dostała firma pochłonęło mnóstwo czasu. Wszyscy pracownicy zostali zaangażowani do tego projektu a i ja nie miałem łatwo. Co chwilę musiałem coś zamawiać, jeździć do hurtowni czy do producenta po towar. Szef zadzwonił do mnie, jak wracałem z hurtowni i kazał mi załatwić ładowarkę. Podpowiedział od razu jaka firma oferowała wynajem ładowarki teleskopowej i tam kazał od razu jechać. Miałem nadzieję, że ładowarka będzie dostępna, bo tak na ostatnią chwilę, to mogłoby być ciężko. Odstawiłem towar do miejsca zlecenia i od razu pojechałem do wypożyczalni ładowarek teleskopowych. Właściciel już mnie kojarzył, bo kilka razy u niego byłem. Widział, że jestem nieco spięty i od razu zorientował się, że sprawa jest pilna. Na stanie miał tylko jedną wolną ładowarkę, którą klient miał odebrać godzinę temu. Nie pojawił się jednak i to spowodowało, że udało mi się tę ładowarkę teleskopową wynająć. Żeby tego było mało, to jeszcze na dodatek wynająłem ją w dużo niższej cenie niż ostatnio. Właściciel wypożyczalni stwierdził, że mnie polubił i chciał mi zrobić taki drobny prezent w ramach udanej współpracy.

Szef był bardzo zadowolony, że udało mi się załatwić ładowarkę, bo był wątpliwej nadziei. Od razu opowiedziałem mu jak wyglądała moja wizyta w tej wypożyczalni. Zaskoczył się zniżką, bo wynajmował tam od lat pojazdy i nigdy nie dostał żadnego rabatu. Był pod ogromnym wrażeniem.