Wielki miłośnik rapu i jego wideofilmowanie

Wielki miłośnik rapu i jego wideofilmowanie

Mój brat bliźniak jest zupełnie inny niż ja. Zawsze lubiliśmy inne jedzenie, inne filmy i inną muzykę. Strasznie kiedyś przeżywałam kiedy mój braciszek katował mnie swoją głupią muzykę. Nie wiem skąd się wzięła jego wielka miłość do rapu ale liczyłam na to, że w końcu z tego wyrośnie.

Wideofilmowanie ulubionych występów

wideofilmowanie

Niestety on zamiast się znudzić rapem coraz mocniej wsiąkał w tą muzykę. Zaczął chodzić na wszystkie koncerty jakie się odbywały w Lublinie. Do tego za pierwsze dwie wypłaty kupił sobie kamerę i zaczął filmować je wszystkie. Na początku myślałam, że to jego wideofilmowanie jest tylko tymczasowym hobby i zaraz mu się znudzi. Ale tak jak nie znudził mu się rap tak również nie znudziło mu się videofilmowanie. Z czasem oprócz koncertów w Lublinie zaczął filmować także koncerty w innych miastach. Wszystkie swoje pieniądze wydawał na bilety i paliwo. Trochę mnie to martwiło ale okazuje się, że niepotrzebnie. Mój pomysłowy brat udostępniał swoje filmy w internecie i z czasem zyskał ogromną sławę jako kamerzysta. Po latach biegania za raperami to oni zaczęli się upominać o niego. Teraz jest bardzo znany i współpracuje nawet z dwoma wytwórniami muzycznymi. Zrealizował już kilkanaście teledysków i wiem, że pracuje nad kolejnymi.

Podobno kręci nawet film, ale kiedy się go o to pytam uśmiecha się tylko tajemniczo. Bardzo się cieszę, że tak mu się udało. Jestem nawet zazdrosna, że dzięki swojej zawziętości robi w życiu to co lubi i nie musi się przejmować zwykłą pracą.

Wiele pomysłów znajdował na stronach typu –wideofilmowanielublin.eu