Usługi hds – przyszła praca

Usługi hds – przyszła praca

Zawsze chciałem pracować jako kierowca jakiegoś pojazdu. Niestety nie zadowalało mnie bycie kurierem ani nawet kierowcą wielkiej ciężarówki. Potrzebowałem bowiem czegoś co wymagałoby większych umiejętności i stanowiłoby dla mnie jakieś wyzwanie.

Usługi hds to branża, która zatrudni wiele osób w najbliższej przyszłości

transport kontenerówW końcu jednak znalazłem coś, co było godne moje wysiłku. Tym zawodem był operator pojazdów hds, czyli hydraulicznego dźwigu samochodowego. Sami musicie przyznać, ze brzmi to bardzo ciekawie i takie właśnie jest. Można bowiem jednocześnie być kierowcą samochodu jak i operatorem dźwigu, a więc jest to cos co wymaga już pewnych umiejętności. Problemem jednak jest to, że żeby zostać takim operatorem hds trzeba przejść bardzo długą drogę. Oczywiste jest chyba, że przedsiębiorstwa oferujące usługi hds, nigdy nie zatrudnia kogoś, kto nie posiada odpowiednich uprawnień. Transport kontenerów bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności mógłby być bardzo niebezpieczny. Dlatego właśnie czym prędzej zacząłem robić prawo jazdy na kategorię C, abym mógł przystąpić do kursu szkoleniowego. Nie było to proste, jednak po jakimś czasie udało mi się zdać egzamin i mogłem przejść do następnego kroku. Na kursie szkoleniowym nauczyłem się na czym polega transport hds i jak się steruje takimi pojazdami. To również wymagało ode mnie wielkiego zaangażowania oraz skupienia. Nie każdy bowiem kończy ten kurs z wynikiem pozytywnym, a to jest wymogiem przystąpienia do egzaminu państwowego. Byłem jednak z siebie dumny, ponieważ udało mi się tego dokonać i został mi już tylko ostatni krok.

Oczywiście domyślałem się, że będzie on najtrudniejszy ze wszystkich i mogą się pojawić pewne problemy. Tak się jednak nie stało i teraz jestem dumnym posiadaczem uprawnień na pojazdy hds.

Komentarze są wyłączone