Stworzenie aplikacji mobilnej na zaliczenie

Stworzenie aplikacji mobilnej na zaliczenie

Byłem jednym z najlepszych studentów na całej uczelni. Nie tylko miałem najlepsze oceny, ale też byłem kreatywny a na tym kierunku było to cenione. Skupiłem się na tworzeniu aplikacji mobilnych, bo na tym znałem się najlepiej i wiedziałem, że w przyszłości odniosę ogromny sukces.

Profesjonalna aplikacja na urządzenia mobilne

tworzenie aplikacji na urządzenia mobilneMój profesor był wyrozumiałym człowiekiem, ale też stawiał dość wysokie wymagania. Ze wszystkim znakomicie sobie radziłem, dlatego lubił mnie tak bardzo. Jako jedyny dostałem dość nietypową propozycję. Otóż nie musiałem jak inni zdawać egzaminu ustnego, tylko miałem stworzyć aplikację mobilną związaną z gastronomią. Zdecydowanie mi to odpowiadało, gdyż tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne miałem opanowane do perfekcji a do egzaminów nie chciało mi się uczyć. Przyjąłem ofertę profesora. Miałem miesiąc czasu na stworzenie aplikacji mobilnej i do pracy zabrałem się natychmiast. Tworzenie aplikacji tego typu sprawiało mi mnóstwo frajdy i zawsze świetnie się przy tym bawiłem. Tak samo było tym razem. Nie myślałem o zaliczeniu, tylko skupiłem się na tym, żeby aplikacja była niezawodna, wyjątkowo i posiadała funkcje, których nie ma w żadnej innej aplikacji mobilnej tego typu. Podstawą było logowanie się, bo to musiało być bardzo szczegółowo zaplanowane. Wpadłem na pomysł, żeby umożliwić zbieranie punktów i taką funkcję wdrożyłem. Aplikację stworzyłem w ciągu dwóch tygodni i poszedłem ją pokazać profesorowi. Był pod ogromnym wrażeniem.

Egzamin oczywiście został mi zaliczony i dostałem najwyższą z możliwych ocen. Profesor wykorzystał moją aplikację, ponieważ jego żona prowadziła restaurację. Aplikacja działała niezawodnie i bardzo wielu klientów z niej korzystało. Ja również, bo jadałem w tej restauracji.