Strata sali a wynajem namiotów weselnych

Strata sali a wynajem namiotów weselnych

Czasem przydarzają się nam nieszczęśliwe wypadki i to w najmniej oczekiwanym momencie. Wszystko dobrze się układa do pewnego czasu, a później los płata nam psikusa i musimy przystosować się do nowej rzeczy. Mi się taka sytuacja przytrafiła, kiedy moja sala weselna, która zamówiłam na kilka miesięcy przed weselem doszczętnie spłonęła.

Wynajem namiotów weselnych to dobry pomysł

wynajem namiotów weselnychBył jakiś komin nieszczelny, czy może instalacja. Zaczęło się od iskry, a później kilak wozów strażackich musiało interweniować. Sala spłonęła, ale hotel gdzie mieli nocować nasi goście nadal tam stał. Właściciel zwrócił nam zaliczkę za salę, ale to nie rozwiązywało naszych problemów. Musieliśmy znaleźć sobie nowe miejsce. Na ostatnią chwilę jest to bardzo ciężkie. Nic nie było wolnego w tym terminie. Już chcieliśmy przekładać wesele, kiedy zadzwonił właściciel sali i powiedział, że zna kogoś kto oferuje wynajem namiotów weselnych. Możemy je postawić na miejscu sali, bo to tego czasu już wszystko będzie uprzątnięte, skoro i tak goście będą w hotelu obok. Było to jakieś rozwiązanie. Nie idealne, ale nie mieliśmy wyjścia. Wynajem hal namiotowych stanowił dla nas ratunek. Poinformowaliśmy naszych gości na temat zaistniałej sytuacji, ale wszyscy się zgodzili, że nie można przekładać wesela, skoro już wszystko jest opłacone, goście zaproszeni, a wesele odbędzie się na dniach.

Przynajmniej nikt nie narzekał na to wprost. Dzięki temu, ze wypożyczalnia namiotów stanęła na naszej drodze mieliśmy ślub w plenerze. Było jednak lepiej niż myślałam. Wszystko ładnie przystroiliśmy, goście wydawali się zadowoleni. Wesele zakończyło się dobrze.

Close Menu