Sesja ślubna w Paryżu

Sesja ślubna w Paryżu

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub był dla mnie bardzo ważny. Uwielbiam oglądać zdjęcia ze ślubu moich rodziców. Ogólnie uważam, że zdjęcia są niesamowitą pamiątką i często sama robię zdjęcia, w czasie różnych rodzinnych spotkań. Potem te zdjęcia trzymam w rodzinnych albumach.

Fotograf ślubny spełnił wszystkie nasze oczekiwania

fotograf ślubny z WrocławiaJeszce zanim w ogóle zdecydowaliśmy się z mężem na miejsce ślubu to wiedzieliśmy już kto będzie robił zdjęcia na naszym ślubie. Jest taki jeden fotograf ślubny z Wrocławia, który wykonuje najpiękniejsze zdjęcia ślubne jakie widziałam. Mają one niesamowity klimat i kolory, a pary młode wyglądają na nich niezwykle eterycznie. Dlatego też jak tylko wpadliśmy z mężem na pomysł by nasz ślub odbył się dla najbliższych w Paryżu to szybko udaliśmy się do fotografa by zarezerwować u niego termin. Trochę bałam się, że będą problemy z miejscem ślubu, ale na szczęście fotograf się zgodził. Musieliśmy zapewnić mu tylko dojazd oraz zakwaterowanie z jedzeniem w Paryżu. Sama sesja ślubna, tak jak myślałam, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chcieliśmy by nasze zdjęcia były romantyczne ale jednocześnie bardzo zależało nam na tym by były one inne niż wszystkie, trochę nowoczesne. Nie zabrakło oczywiście zdjęć pod wieżą Eiffela, ale większość zdjęć wykonana została w bardziej modernistycznych warunkach. Nasz fotograf jest prawdziwym profesjonalistą i dało się to wyczuć. Wiedział jak nami pokierować by zdjęcia wypadły jak najlepiej.

Kiedy zobaczyłam zdjęcia z sesji ślubnej oraz ceremonii i przyjęcia weselnego to prawie się popłakałam. Wszystkie zdjęcia były przecudowne i świetnie oddawały wszystkie emocje, które mi wtedy towarzyszyły. Widać, że fotograf zna się na tym, co robi, ponieważ zadbał on by każdy detal na zdjęciu wyglądał świetnie i pasował do reszty. Nawet zdjęcia z przyjęcia miały swój klimat.