You are currently viewing Sesja na molo zdjęcia ślubne

Sesja na molo zdjęcia ślubne

Robienie zdjęć, to pasja wielu osób. Teraz, gdy na wyciągnięcie ręki mamy aparaty cyfrowe i nowoczesne telefony pstryknięcie migawką jest bardzo prostą sprawą. Są jednak takie chwile w naszym życiu w których przydałby się dobry fotograf. Jeżeli na przykład bierzemy ślub, to chcemy mieć na pamiątkę idealne zdjęcia, a tylko profesjonalista może je wykonać. Nowoczesne sesje ślubne poszły o krok do przodu i teraz zdjęcia robi się przede wszystkim w plenerze.

To jaką lokalizację wybierzemy zależy od nas samych, ale większość świeżo upieczonych małżonków decyduje się na romantyczne okoliczności przyrody. Taką cechą zdecydowanie wyróżnia się woda. Brzeg jeziora lub morza, zachodzące słońce i molo, to przepiękny krajobraz na zdjęcia ślubne. Jeżeli do tego dodamy jeszcze ładnie ubraną Parę Młodą, to możemy osiągnąć bardzo fajny efekt. Wbrew pozorom każda fotografia ślubna wygląda tak samo. Niemniej jednak to od nas zależy jakie pozy przybierzemy i jaki finalny efekt będą miały zdjęcia. Jeżeli faktycznie chcemy, żeby zdjęcia robione były na molo, to wcześniej musimy znaleźć odpowiednią lokalizację i zapewnić sobie dozę prywatności. Każda sesja ślubna przyciąga gapiów, ale osoby nam się przyglądające mogą nas rozpraszać, a zdjęcia ślubne powinny być przecież idealne. Dlatego też, im bardziej ustronne miejsce tym lepiej. Jeżeli mieszkamy w jakieś dużej miejscowości, to trudno będzie znaleźć takie odległe miejsce. Na szczęście istnieje jeszcze alternatywa i zdjęcia możemy robić z łódki na środku jeziora. Tam na pewno nie będzie żadnych przypadkowych gapiów, a my i nasz fotograf będziemy mogli skupić się na perfekcyjnych ujęciach. Pamiętajmy, że fotografia ślubna pozostaje z nami na całe życie. Podczas wybierania lokalizacji musimy mieć pewność, że miejsce jest idealne.

Poza tym tego typu zdjęcia wypadałoby robić tuż po ślubie, a nie w trakcie wesela. Sesja wymaga sporego przygotowania i nie powinno się na tak długi czas zostawiać gości weselnych. Ponadto trzeba także brać pod uwagę warunki atmosferyczne.

Artykuł powstał przy współpracy firmy:

http://www.foto-kaminski.pl