Granit w biurowcu – prestiż i elegancja

Granit w biurowcu – prestiż i elegancja

Moja firma niedługo miała się przeprowadzać ze swojej starej siedziby do nowej. Nasze biuro było przede wszystkim dla nas za małe. Firma się rozwijała, przybywało pracowników, a nie przybywało miejsca. Dodatkowo nasz budynek wymagał już remontu, bo był stary i zniszczony.

Blaty granitowe idealne do kuchni w nowoczesnym stylu

blaty granitoweDlatego też nasz szef zadecydował o przeprowadzce. Wstępnie widzieliśmy już nową siedzibę. Była ona jednak w stanie surowym, czyli wymagała wykończenia. Szef zatrudnił jakiegoś architekta wnętrz, który to wykona. Wiedzieliśmy, że na pewno znajdą się tam schody z kamienia. To dało nam jakieś przypuszczenia odnoście nowego wystroju. W końcu schody granitowe to droga inwestycja, wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno zatem wszystko będzie utrzymane w takiej nowoczesnej stylizacji. Potem dowiedzieliśmy się, ze kamienia we wnętrzach będzie więcej. Podobno w pokoju socjalnym, gdzie przygotowujemy sobie posiłki mają się znaleźć blaty z kamienia wokół zlewozmywaka. Jak widać nawet nasza kuchnia miała być elegancko wykończona, bo w końcu blaty granitowe Warszawa nie są tanie. Mieliśmy dobre przeczucia odnoście wystroju. Faktycznie był to nowoczesny biurowiec w Warszawie ze szkła i stali. W środku były dużo kamienia zarówno jeśli chodzi o podłogi, jak i blaty. Meble w pomieszczeniach do przyjmowania klientów były z naturalnej skóry, a stoły i krzesła z litego drewna. Jak widać szef się postarał, żeby wszystko było z jak najwyższej półki.

Przynajmniej szybko się nie zużyje. Cieszymy się bardzo z nowej siedziby, bo jest dużo większa i możemy swobodnie tam pracować bez ścisku. Do tego klienci tez to doceniają i zawsze komentują naszą nową siedzibę.