Sala na wesele z pokojami na wynajem

Sala na wesele z pokojami na wynajem

  • Post author:
  • Post category:Wesele

Zawsze, kiedy decydujemy się na organizacji wesela w bardzo nietypowym miejscu, to powinniśmy dla wszystkich gości przyjeżdżających z daleka zorganizować odpowiedni nocleg. Najlepiej jest więc wybrać salę weselną wraz z noclegiem na terenie obiektu, aby od razu po skończonej imprezie można było iść odpocząć i wyspać się na drugi dzień poprawin.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę weselną?

sale weselne z noclegiem w GłogowiePowinniśmy dokładnie zastanowić się, czy w miejscu, w którym wynajmujemy salę jest możliwości rozstawienia stołów. Jest to bardzo ważne, aby goście mieli podczas zabawy łatwy dostęp do swoich miejsc, a także aby nie przeszkadzali sobie nawzajem. Dodatkowo sprawdźmy jak wygląda parkiet do tańczenia oraz jaką podłogę posiada, ponieważ nie powinna być ona zbyt śliska, aby nikt podczas żywiołowych tańców nie przewrócił się. Sprawdźmy także, czy jest przeznaczony miejsce dla obsługi weselnej, czyli dla fotografów oraz kamerzystów, a także dla orkiestry. Dokładnie zapoznajmy się z ofertą i sprawdźmy, co wliczona jest w wynajęcia sali. Czy będziemy musieli sami martwić się o obsługę kelnerską oraz, czy lokal posiada bezpieczny parking, który jest strzeżony. Dobrym rozwiązaniem są sale weselne z noclegiem w Głogowie. Znajdziemy tam obiekt, który posiada kilka sal weselnych wraz z wieloma pokojami do wynajęcia, więc z pewnością zarezerwujemy dla wszystkich gości odpowiedni nocleg. Oczywiście bardzo ważnym punktem na weselu są posiłki i powinniśmy dokładnie zapoznać się z menu, które oferowane jest przed wynajmowaną przez nas salę weselną.

Dobrze, gdy na miejscu będziemy mogli również zorganizować się wiejski stół, aby można było podawać potrawy z grilla. Niektórzy goście są wegetarianami i nie spożywają miejsca, więc powinniśmy zaproponować im odpowiednie potrawy, które będą przystosowane dla nich. W lokalu powinniśmy również sprawdzić toalety a także w szatnie oraz to ile musimy wpłacić na początek zaliczki.