Prowadzisz firmę transportową? Przeczytaj!

Prowadzisz firmę transportową? Przeczytaj!

Branża transportowa to bardzo dochodowa, ale często niewdzięczna ścieżka dla przedsiębiorcy. Już samo założenie funkcjonującej firmy o takim profilu wiąże się z przeznaczeniem wysokich nakładów, choćby na flotę samochodową, no i oczywiście wykwalifikowaną kadrę.

Wagi samochodowe w firmie transportowej to dobre zabezpieczenie

wagi samochodoweProwadzenie takiej firmy z sukcesami naturalnie wiąże się z dostosowaniem do określonych norm i praw obowiązujących w Polsce, zarówno jeżeli planujemy zajmować się transportem osób, jak i towarów. Zwłaszcza w tym drugim przypadku koniecznym posunięciem będzie zaopatrzenie się w wagi samochodowe. Po dokładnej analizie zasobów naszej firmy, powinniśmy zadbać o to, by w naszej firmie pojawiła się przynajmniej jedna waga samochodowa. Urządzenia te to sojusznicy każdej profejsonalnej firmy transportowej i spedycyjnej i nie ma znaczenia czy mówimy o działalności międzynarodowej, czy jedynie zdobywaniu rynku krajowego. Funkcjonalne wagi najazdowe umożliwią dokładne monitorowanie ilości towarów przechodzących przez naszą firmę oraz da nam wiedzę o obciążeniach, jakim poddawane są nasze samochody. Takie informacje o naszej flocie to skarb w kontekście planowania przeglądów samochodów i śledzenia ich zużycia.

Ostatnim ważnym argumentem przemawiajacym za dokonaniem zakupu jest fakt, że preselekcyjne wagi platformowe są już montowane w nawierzchniach ulic, zwłaszcza na drogach krajowych, a profesjonalna firma nie może przecież pozwolić sobie na konflikty z prawem i mandaty za przekraczanie obciążeń na drogach.

Komentarze są wyłączone