Profesjonalny zestaw garnków

Profesjonalny zestaw garnków

Bardzo lubię rozwiązywać krzyżówki, ponieważ mnie to relaksuje. Nigdy wcześniej tego nie robiłam ale parę miesięcy temu po raz pierwszy wysłałam rozwiązanie krzyżówki na podany adres i wzięłam udział w konkursie, w którym można było wygrać zestaw garnków. Byłam pewna, że nie wygram, ale chciałam dla śmiechu spróbować. Byłam w szoku kiedy okazało się, że wygrałam.

Garnki WMF są znane ze świetnej jakości

zestaw garnków wmfSzczerze mówiąc kiedy wysyłałam swoje zgłoszenie do konkursu nawet nie zwróciłam większej uwagi na nagrodę. Wiedziałam, że jest nią zestaw garnków, które spodobały mi się ze względu na ich dizajn, ale nie zwróciłam uwagi na to, że do wygrania były bardzo ekskluzywne garnki. Jak się okazało wygrałam zestaw garnków WMF, które są dość drogim, wysokiej jakości sprzętem kuchennym. Uwielbiam gotować, a więc bardzo się ucieszyłam, że będę teraz używać tak profesjonalnych narzędzi. W skład mojego zestawu garnków wchodziły cztery elementy, największy garnek ma pojemność 5,7 litra, a rondelek, który jest najmniejszy ma średnicę 16 centymetrów, a jego pojemność jest mniejsza niż 1,5 litra. Cztery garnki, które wygrałam bez problemu zastąpiły mi stare garnki, których używałam bardzo długo. Nowe garnki są o wiele wygodniejsze w używaniu i widać, że jest to sprzęt naprawdę wysokiej jakości. Sam materiał, z którego zostały wykonane, czyli stal nierdzewna świetnie nadaje się do gotowania i nawet tylko dotykając garnka można odczuć, że nie jest to tani materiał, który łatwo ulegnie zniszczeniu.

Oczywiście garnki te uwielbiam za to jak łatwo mi się w nich gotuje i fakt, że są niezwykle wygodne w użyciu (mają np. nie nagrzewające się uchwyty oraz grube dno), ale bardzo podoba mi się też ich dizajn. Garnki te są bardzo smukłe i prezentują się dobrze na kuchence. Do tego, dołączone do zestawu płaskie szklane pokrywy również wpływają na to, że zestaw ten wygląda po prostu bardzo nowocześnie.