You are currently viewing Powstaje we Wrocławiu biuro rachunkowe jakiego jeszcze nie było

Powstaje we Wrocławiu biuro rachunkowe jakiego jeszcze nie było

To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy chętnie korzystają z usług biur rachunkowych. We Wrocławiu powstaje właśnie kolejne, które już za kilka tygodni zostanie oddane do użytku przedsiębiorców. Nie będzie to jednak biuro takie jak dotychczas. Właściciele biura postanowili, iż zaryzykują i zdecydują się na niestosowane dotąd rozwiązanie.

Niestandardowe biuro rachunkowe

biuro rachunkowePostanowiono mianowicie, iż biuro rachunkowe Wrocław posiadało będzie jedynie tzw wirtualne biuro w którym znajdowała się będzie wyłącznie jego siedziba. Żaden jednak z pracowników tego biura nie będzie w siedzibie przebywał. Będzie można się w nim jedynie pojawiać doraźnie w przypadku na przykład spotkań biznesowych czy tez spotkań firmowych. W pozostałych przypadkach pracownicy będą pracować w przedsiębiorstwie klienta dla którego będą wykonywać usługę lub w domu. ,,Zdecydowaliśmy się na wynajem jedynie wirtualnego biura i biura na godziny między innymi po to aby przynajmniej na początku ograniczyć koszty działalności. Jeżeli się okaże, że taka działalność się nie sprawdziła to być może poszukamy stacjonarnego biura. Większość naszych pracowników będzie pracowała albo w biurze klienta albo w domu. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które na przykład zajmują się dziećmi ale chcą też pracować.” – przyznaje jeden ze współzałożycieli.

,,Będzie to także wygodne dla firm z którymi współpracujemy, gdyż to nie oni będą musieli dojeżdżać do nas z dokumentami a wszystko będzie w ich biurze lub też odbierane przez pracownika.” – przyznaje dalej. Rzeczywiście dotąd żadne inne biuro rachunkowe nie zdecydowało się na takie rozwiązanie, jak jednak wynika z relacji firm, jest ono ciekawe i chętnie by z niego skorzystali.