Pościel dla miłośników bajek

Pościel dla miłośników bajek

 

Moja córeczka uwielbia bajkę, opowiadającą o zabawnych przygodach pewnej świnki. Wiąże się to oczywiście z odpowiednimi konsekwencjami, ponieważ córka aktualnie nie uznaje innego koloru, niż różowy oraz prosi o różnego rodzaju produkty, na których widnieje podobizna jej ulubionej bohaterki bajek. Ostatnio w jej kolekcji pojawił się nowy produkt tego typu.

Urocza pościel dla dziewczynki

różowa pościel peppaGdy zbliżały się urodziny córki, zdecydowałam, że najlepszym prezentem okaże się różowa pościel peppa. Prezent okazał się naprawdę bardzo trafiony, ponieważ córka jest zachwycona. Pościel została wykonana z bardzo dobrej jakości naturalnego materiału, w związku z czym miałam pewność, że jest bezpieczna dla skóry dziecka. Dodatkowo bardzo przypadły mi do gustu kolory, w których została wykonana bielizna. Piękny odcień różowego idealnie pasował do koloru pokoju dziecinnego. Pościel jest przystosowana w taki sposób, że bez problemu można prać ją w pralce, nie obawiając się, że ulegnie ona zniszczeniu. Przede wszystkim pościel podczas prania nie puszcza koloru, w związku z czym nie ma żadnego problemu z wkładaniem jej do pralki wraz z rzeczami w innych kolorach. Dodatkowo, dzięki temu że sama ją piorę, mam pewność, że nie ma ona styczności z żadnymi niebezpiecznymi substancjami. Kolor pod wpływem czasu nie blaknie. Córka korzysta z pościeli już od jakiegoś czasu, w związku z czym mogę stwierdzić, że jest to bardzo solidny wyrób.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak dobry produkt, który mogłam podarować córce na urodziny. Dzięki temu pokój córeczki prezentuje się jeszcze lepiej, a ona jest zachwycona. Produkt jest naprawdę wykonany z bardzo dobrego materiału w związku z czym nie niszczy się zbyt szybko i wciąż sprawia mojej córce radość.

 

Komentarze są wyłączone