Podjęcie decyzji o zrobieniu makijażu permanentnego

Podjęcie decyzji o zrobieniu makijażu permanentnego

 

Lubiłam dobrze wyglądać i dużo pieniędzy wydawałam na dobre kosmetyki. Byłam atrakcyjną dziewczyną i miałam tego świadomość. Owszem, posiadałam mankamenty w urodzie, ale starałam się je dobrze ukrywać dzięki dobrej jakości kosmetykom. Umiałam się dobrze pomalować.

Wykonanie makijażu permanentnego w profesjonalnym salonie

makijaż permanentny SzczecinW ostatnim czasie coraz więcej moich koleżanek decydowało się na makijaż permanentny brwi i dzięki temu wyglądały bardzo pięknie. Właśnie moją najsłabszą stroną były nierówne i cienkie brwi, które musiałam codziennie rano starannie malować. Zdecydowałam więc, że i ja zapiszę się na taki makijaż permanentny Szczecin był miastem, gdzie salonów kosmetycznych było wiele, ale ja chciałam iść do sprawdzonego miejsca. Dlatego zapytałam jedną ze swoich koleżanek, w jakim salonie zrobiła taki makijaż. Miała piękne i równe brwi. W ogóle nie było widać, że był to makijaż permanentny. Bardzo mi zależało na naturalnym wyglądzie i z tego względu chciałam iść do tego samego salonu kosmetycznego. Cena nie miała znaczenia, ponieważ warto było wydać każdą sumę, żeby wyglądać pięknie i naturalnie. Koleżanka podała mi nazwę salonu i jeszcze tego samego dnia tam poszłam, żeby zapisać się na makijaż permanentny. Kosmetyczka poleciła mi zrobienie brwi metodą ombre, ponieważ dzięki temu brwi jeszcze bardziej podkreślą moją urodę. Zapisałam się już na następny dzień. Wykonanie makijażu trwało dwie godziny. Wyglądałam pięknie i bardzo naturalnie. Efekt mi się bardzo podobał.

Wiele czasu zaoszczędziłam każdego ranka, ponieważ nie musiałam już malować sobie brwi. Były one grube, piękne i co ważne, równe. Nie było nawet widać, że to jest makijaż, gdyż został on wykonany w pełni profesjonalnie. Warto było zdecydować się na ten zabieg.

 

Close Menu