You are currently viewing Piękna i solidna – młodzieżowa szafa

Piękna i solidna – młodzieżowa szafa

Pokój dla nastolatka rządzi się swoimi prawami. A już zwłaszcza, gdy tym nastolatkiem jest nastolatka, która uwielbia modę i fascynuje ją wystrój wnętrz. Uwielbiam moją córkę i jej hobby, ale akurat to nie ułatwiło mi życia, a już zwłaszcza remontu. Musiałam znaleźć coś naprawdę wyjątkowego dla niej. 

Modna, ale wytrzymała szafa dla nastolatka 

narożna szafa do pokoju młodzieżowegoGłównym problemem okazały się nie tapety, nie biurko, a nawet nie łóżko czy fotel, ale, o dziwo – narożna szafa. Narożna szafa do pokoju młodzieżowego – to nie powinno być przecież nic tak trudnego do znalezienia i wybrania. Do znalezienie może nie, ale do wybrania, dla mojej córki – i owszem. To nie mogła być byle jaka szafa, taka, którą ma każdy. Musiała być pojemna, ale i nie zajmować nie wiadomo jak wiele miejsca. Pasować oczywiście do innych rzeczy w pokoju, które miałyśmy w projektach, ale jednocześnie się wyróżniać, jako – jak to ujęła moja córka – rzecz, w której przechowuje się, ale i która ma chronić nasze ubrania. A przecież ubrania są bardzo ważne, zwłaszcza w tym wieku to, co się na siebie ubierze jest niemal wyznacznikiem tego, kim się jest. A moja córka uwielbiała wyrażać się poprzez ubrania. Dlatego szafa musiała mieć nie tylko półki, ale i miejsce, nawet niewielkie, to zawieszenia czegoś na wieszakach, przydałaby się także dodatkowa przestrzeń na dodatki, jak torebki czy biżuteria, ale i buty, które przecież zmienia się wraz z sezonem i gdzieś je trzeba schować. No i najważniejsze – musiała być po prostu ładna, ale i wpasowywać się w świeże trendy. 

Nie było to zadanie najprostsze, ostatecznie jednak odniosłyśmy sukces i to sukces miażdżący. Po przejściu wielu sklepów, w końcu trafiłyśmy na ten jedyny, idealny, w którym ludzie znają się na rzeczy i naprawdę proponują pięknie wykonane szafy, ale i solidne. Nie potrzebowałam niczego więcej.