Obraz z zachodem słońca do sypialni

Obraz z zachodem słońca do sypialni

Moja przyjaciółka jest świeżo po ślubie i właśnie dostałam zaproszenie na kolejną imprezę, tym razem na parapetówkę. Ukończyli oni wraz z mężem swój wymarzony dom i tydzień temu się do niego wprowadzili. Jak domówka to oczywiście trzeba kupić prezent, najlepiej coś przydatnego do urządzenia domu. Z racji tego, że pasjonuje się aranżacją wnętrz, pomagałam przyjaciółce urządzać dom, więc wiem, co by się im przydało.

Ręcznie malowany obraz na prezent

piękne obrazy ręcznie malowaneMiesiąc temu bawiłam się u mojej przyjaciółki na imprezie. I ledwo zdążyła wrócić z podróży poślubnej, a już organizuje kolejną imprezę. Okazało się bowiem, że dom, który budowali z partnerem od roku, został ukończony wcześniej, niż było planowane. Z tej okazji urządzają huczną parapetówkę, która ma być też połączona z kolejnymi poprawinami po ślubie. Jak się idzie na parapetówkę to zasada jest taka, że należy kupić jakiś upominek do domu. Ja mam sprawę ułatwioną, bo pomagałam urządzać dom a przy okazji znam zamiłowania pary młodej. Interesują się oni sztuką, a szczególnie preferują prace młodych, nieznanych jeszcze nikomu artystów. Z tego względu postanowiłam przeszukać piękne obrazy ręcznie malowane w Internecie i ostatecznie trafiłam na stronę mojej znajomej. Okazuje się, że od kilku lat maluje ona z pasji na zamówienie i zaprosiła mnie do obejrzenia swoich prac. Okazało się, że ma w swojej kolekcji przepiękny zachód słońca, namalowany na blisko dwumetrowym płótnie. Uznałam, że taki obraz idealnie będzie pasował do sypialni mojej przyjaciółki. Dlatego go zakupiłam i sprawiłam młodej parze ogromną radość.

Kiedy wybieramy się na jakąś parapetówkę, to zanim kupimy prezent, zastanówmy się nad tym, jakie preferencje mają zapraszające nas osoby. Pasjonaci sztuki, tacy jak moja przyjaciółka, na pewno ucieszą się z ręcznie namalowanego obrazu, który można zamówić przez Internet.