Musiałam sprzedać swój salon kosmetyczny

Musiałam sprzedać swój salon kosmetyczny

Swój salon kosmetyczny odziedziczyłam po rodzinach. Zawsze miałam smykałkę do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Poszłam nawet do specjalnej szkoły i zostałam kosmetyczką. Często robiłam różne promocje.

Niestety nieraz los tak się toczy, że musimy sprzedać nawet swój salon kosmetyczny

depilacja laserowaPewnego dnia nawet wykonałam specjalne plakaty z napisem skuteczna depilacja Wrocław. To przyciągało nam bardzo wielu klientów. Jednak ja zawsze poszukiwałam czegoś nowego. Wkrótce chciałam całkowicie wymienić nasze solarium i unowocześnić zakład. To była niestety bardzo zła decyzja. Musiałam wziąć spory kredyt. Zdecydowałam się wtedy na inną walutę. Pan w banku ostrzegał mnie, że to ogromne ryzyko. Jednak ja uparcie nalegałam. Już w następnym roku wartość pieniędzy się zmieniła, a ja popadłam w ogromne długi. Nie miałam innego wyjścia. Musiałam zrezygnować ze swojego zakładu. Moja depilacja laserowa Wrocław miała pozostać przykrym wspomnieniem. Również moje pracownice musiały pójść na zwolnienie. Ja ledwo miałam fundusze aby wypłacić im ostatnią należność. Czułam się przez to okropnie. To mi bardzo nie odpowiadało. Również moje wszystkie inne maszyny musiałam sprzedać w natychmiastowym tempie. Włożyłam w nie prawdziwą fortunę. Ich wartość miała mnie uratować. Nawet śniło mi się po nocach to całe zamieszanie. Moja depilacja laserowa, nowe krzesełka oraz nowa szyba w drzwiach nie dawały mi spokoju. Niestety pewnego dnia zadzwonił do mnie miły mężczyzna ze Wrocławia. Zaoferował mi pokaźną kwotę. Musiałam sporządzić stosowną umowę. Spotkaliśmy się na terenie salonu. Po obejrzeniu wszystkich wnętrz stwierdził, że zostanie tego kolejnym właścicielem.

Jedynym plusem jaki miała ta sytuacja było to, że moi pracownicy nie musieli szukać innego zajęcia. Mnie jednak czekała przeprowadzka.