Lampy nadają klimat wnętrzom

Lampy nadają klimat wnętrzom

Uwielbiam tematykę związaną z architekturą wnętrz. Co prawda jestem w tym temacie zupełnym amatorem, ale jest to moja pasja od lat. Na własną rękę zdobywam wiedzę i eksperymentuje we własnym mieszkaniu. Teraz będę miała większe pole do popisu, bo właśnie do użytku oddany zostaje dom, który budowaliśmy z mężem od dwóch lat. Największym wyzwaniem jest dla mnie zaplanowanie oświetlenia. 

Wybór lamp do nowego domu

sklep z lampamiAranżacjami wnętrz interesuje się od dawna. Nie mam w tym zakresie żadnej profesjonalnej wiedzy, bo jestem amatorem- pasjonatą. Zdobyłam już jednak na własną rękę tyle wiedzy, że jestem w stanie urządzić sama dom. Właśnie urządzamy dom, który budowaliśmy z mężem przez ostatnie dwa lata. Wybraliśmy już meble i kolory ściany oraz wszelkiego rodzaju dodatki. Jednak najbardziej oblegany jest przez nas sklep z lampami, bo do tej pory nie zdecydowaliśmy się jeszcze na konkretne oświetlenie w poszczególnych pomieszczeniach. Jest tyle lamp na rynku, że naprawdę wybór wymaga dokładnego doprecyzowania, co chcemy mieć w naszym domu. Ja na pewno chce połączyć nowoczesny design z klasyką. Współczesne eleganckie lampy potrafią mieć proste, ale przy tym naprawdę ciekawe wzory, które są prawdziwą ozdobą dla wnętrza. W moim domu chce zastosować różne rodzaj oświetlenia. Zarówno w sypialni, salonie, jak i łazience znajdą się nie tylko plafony na sufitach, ale też kinkiety na ścianach czy też lampy na stołach. W zależności od tego, jaką lampę zapalimy, taki uzyskamy klimat danego pomieszczenia. 

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia wnętrz. Nadaje mu klimat i pozwala go zmieniać. Jak chodzi o rozplanowanie oświetlenia to jest to jednak najtrudniejsza część zadania dla każdego projektanta. Ja podjęłam się tego zadania w moim nowym domu, gdzie chce mieć urozmaicone i eleganckie oświetlenie. 

Close Menu