You are currently viewing Kubek ze zdjęciem i przypinki – dobre na prezent

Kubek ze zdjęciem i przypinki – dobre na prezent

Moi rodzice obchodzili ostatnio dwudziestą rocznicę ślubu. Urządzili z tej okazji wielkie przyjęcie i zaprosili najbliższą rodzinę by razem uczcić to święto. Dzień wcześniej jednak mama z tatą sami udali się do restauracji na romantyczną kolację.

Przypinki dla rodziców na rocznicę ślubu

przypinkiTata specjalnie z tej okazji przygotował dla mamy prezent. Był to wielki bukiet jej ulubionych kwiatów i kubek ze zdjęciem z ich ślubu. Mama bardzo się ucieszyła, gdyż ostatnio wspominała, że musi kupić sobie jakiś kubek do pracy gdyż ten co miała, zbiła jej biurowa sprzątaczka. Ja z bratem natomiast podarowaliśmy rodzicom z tej okazji przypinki z ich imionami. W dniu przyjęcia dla całej rodziny wszyscy podziwiali prezent mamy i powtarzali jaki to fajny oryginalny prezent. Niestety gdy chciałam go podać babci do obejrzenia mój niemądry brat popchnął mnie i kubek ze zdjęciem spadł na podłogę i rozbił się na tysiąc drobnych kawałków. Mieliśmy wielki problem. Trzeba było skombinować szybko taki sam kubek zanim mama się zorientuje. Na szczęście niedaleko był punkt, gdzie kiedyś robiłam fotomagnesy dla koleżanki na urodziny. Oczywiście trzeba było jeszcze odnaleźć w albumie to samo zdjęcie ze ślubu. Cała akcje poszła szybko i sprawnie.

Za niewielką dopłatą pan z punktu wydruku, nadrukował nam zdjęcie na kubek na miejscu. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało się to wszystko załatwić zanim mama się zorientowała. Na pewno byłoby jej przykro, a nie chcielibyśmy jej psuć tego pięknego i ważnego dla niej dnia.