Konwentowe stoisko z komiksami, mangą i grami

Konwentowe stoisko z komiksami, mangą i grami

Konwenty fantastyczne to świetna okazja, żeby zareklamować swój sklep z grami, książkami, komiksami czy mangą, a także dobre miejsce, by takie rzeczy nabyć trochę taniej czy może poznać coś nowego. Sprzedawcy i wystawcy coraz bardziej doceniają takie okazje, więc jeżdżą na nie coraz częściej.

Kupiłam komiksy i wiele innych rzeczy

komiksNa ostatni konwent pojechałam dobrze przygotowana. Zaopatrzyłam się w mapkę wszystkich stoisk, zapas gotówki i sporą torbę, która miała utrzymać ciężar wszystkich moich zakupowych szaleństw. Pozaznaczałam na mapce interesujące mnie stoiska, wśród nich mój ulubiony sklep z komiksami, i ruszyłam na łowy. Na pierwszy ogień poszedł znajdujący się najbliżej wejścia do budynku antykwariat, gdzie od razu wypatrzyłam poszukiwaną od kilku miesięcy antologię SF i komiks znanego polskiego rysownika, który od dawna chciałam przeczytać. Kolejnym punktem na liście był wspomniany wyżej sklep z komiksami, który sprzedaje sporo nowości. Moja kolekcja miała pewne braki, więc ucieszyłam się, że mogę ją uzupełnić o pewien komiks amerykański, w dodatku w wydaniu kolekcjonerskim. Zainteresowała mnie też manga o młodych alchemikach szukających kamienia filozoficznego, ale moja torba miała ograniczoną pojemność… A przecież czekał na mnie jeszcze Warhammer na stoisku z grami! Udało mi się upolować mój wymarzony zestaw figurek, więc teraz mogę grać do woli.

Uważam swój wyjazd na konwent za bardzo udany i na pewno pojadę na kolejny. Zrobiłam sobie spore zakupy komiksowe, trafiłam na dobre książki i wiem już, do którego antykwariatu i sklepu z komiksami definitywnie warto częściej zaglądać, by znaleźć coś dla siebie.

Następny wpisRead more articles