Kolekcja Little Live Petsów

Kolekcja Little Live Petsów

Moja córeczka od zawsze uwielbiała zwierzęta. Dlatego też najlepszym prezentem dla niej zawsze były maskotki. Kilka miesięcy temu Marcysia dostała w prezencie od dziadków interaktywnego pieska z serii Live Pets. Jako, że tego rodzaju zabawek jest więcej i dostępne są różne zwierzątka, córkę od razu zapragnęła mieć całą kolekcję.

Interaktywne petsy dają dużo zabawy

little live petsKiedy córka dostała swojego pierwszego interaktywnego zwierzaka była po prostu zachwycona. Piesek potrafi chodzić i szczekać, a nawet pije z własnej miseczki. Wszystkie zwierzęta z serii little live pets bardzo lubią być głaskane. Nawet kurczaczek z tej serii domaga się pieszczot i pięknie śpiewa kiedy się go głaska. W zestawie z tym ptaszkiem był też karmnik oraz rozkładany domek. Bardzo podoba mi się to, że mimo wszystko te zabawki są bardzo różnorodne, więc nie nudzą się córce. Każdy zestaw posiada jakieś inne elementy, które pasują do cech danego zwierzaka. Urocza różowa myszka posiada np. swoje kółko, w którym biega i wydaje aż 25 różnych odgłosów. Parę dni temu kupiłam córce interaktywnego smoka, który wykluł się z jajka i posiada swoją klatkę. Jest on naprawdę super – ma on nawet skrzydła, które może rozkładać. Zabawki te nie są bardzo drogie, ale są dobrze wykonane. Bardzo podoba mi się też to, że little live petsy są tak kolorowe i dostępne są w różnych kolorach. Ktoś, kto jest projektował naprawdę się postarał.

Myślę, że tego typu zabawki są naprawdę fajne i pomysłowe. Więcej firm powinno wypuszczać na rynek zabawki interaktywne. Takie zabawki nie są nudne. Moja córeczka kocha swoje zwierzaczki little live i na pewno z czasem jej kolekcja się powiększy. Mam teraz na oku nowość na rynku z tej serii – jednorożca, którego na pewno niedługo kupię Marcysi.