You are currently viewing Jak wyglądają prestiżowe drzwi?

Jak wyglądają prestiżowe drzwi?

Pamiętam, jak kilka lat temu zdarzyło mi się zepsuć drzwi. Nie było to, oczywiście, zrobione specjalnie, tylko przypadkiem. Bawiąc się ze swoją młodszą siostrą w ciuciubabkę, nie miałam możliwości zauważenie, że mam przed sobą drzwi i niefortunnie wybiłam w nich szybkę. Rodzice musieli szybko znaleźć producenta prestiżowych drzwi, a to nie było takie proste. 

Skąd wziąć piękne drzwi do salonu?

producent prestiżowych drzwiKiedy to się wydarzyło, byłam mała, a i możliwość kupienia drzwi nie była tak łatwodostępna jak jest teraz. Rodzice musieli się natrudzić, zanim udało im się znaleźć odpowiedniego rzemieślnika, który zaoferowałby im równie piękne, co bogato zdobione drzwi. Okazało się jednak, że nie musieli zlecać wykonania drzwi u osoby zajmującej się rzeźbieniem w drewnie prawdziwych arcydzieł, bo producent prestiżowych drzwi znajdował się kilka kilometrów od miejsca pracy taty. Gdy nie kolega taty, do dziś nie wiedzielibyśmy, że tak niedaleko swoją działalność ma pan, który produkuje na wymiar drzwi. Te, które wybiłam miały szybkę i były wykonane z prawdziwego drewna, więc były bardzo wartościowe, a mama chciała mieć dokładnie takie same. Nie wiem kiedy znaleźlibyśmy je, gdyby nie udało się zlecić zaznajomionemu producentowi naszego zlecenia i przy okazji dobraliśmy nową klamkę. Panowie montażyści postarali się, by drzwi stanęły w futrynie szybko i nie narobili przy tym ani hałasu, ani dodatkowe kurzu, o który obawiała się mama.

Teraz gdy spoglądam na drzwi prowadzące do pokoju w kolorze starego dębu myślę, że mój mały wypadek wyszedł nam wszystkim na dobre. Mnie nic się nie stało, a do tego poznaliśmy prawdziwego producenta prestiżowych mebli, z którym kontakt utrzymujemy do dziś. Na jednym ze spotkań wspominaliśmy, w jaki sposób rozpoczęła się nasza znajomość z panem producentem i śmiechu było co niemiara.