Jak kupiliśmy mieszkanie na sprzedaż?

Jak kupiliśmy mieszkanie na sprzedaż?

Od zawsze marzyło nam się własne mieszkanie. To było dla nas bardzo ważne. Długo czegoś dla siebie szukaliśmy. Bardzo zależało nam na tym, aby nasze nowe mieszkanie posiadało dwa pomieszczenia. Jedno dla nas i jeden pokój dla naszych dzieci. Na szczęście udało nam się to zrealizować.

Mieszkanie naszych marzeń w Warszawie

dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż warszawaZnajomi naszych przyjaciół mieli rewelacyjną ofertę, z której po prostu skorzystaliśmy. Mieli do dyspozycji dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Warszawa teraz to nasze ukochane miasto. Nigdy nie mieliśmy pojęcia, że uda nam się znaleźć takie rewelacyjne mieszkanie, a takiej świetnej cenie. Jednak przejdźmy do samego początku. Wybór mieszkania, które będzie idealnie odpowiadać naszym potrzebom, nie było łatwe. Na szczęście się udało. Mieszkanie jest super nasłonecznione. To bardzo ważny atut dla nas. Kolejnym plusem jest to, że jest ono znakomicie usytuowane. Niezbyt blisko centrum, ale i nie za daleko. Idealnie. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni i aneksu kuchennego z salonem. No i oczywiście łazienka z wanną. Mamy też małą spiżarnię. To świetne połączenie. Bardzo podoba nam się to mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi, także duży balkon. Świetnie – będziemy mogli spędzać część czasu na dworze. W pobliżu mamy do dyspozycji sklepy spożywcze, jest także szkoła podstawowa, przedszkole, liceum. Na szczęście mamy, także w pobliżu bank oraz przychodnie specjalistyczną. Dokładnie to co było nam potrzebne.

Jeżeli chodzi o sam styl, w jakim urządziliśmy mieszkanie, to zdecydowaliśmy się na jasne rozwiązanie i bardzo nowoczesne. Kolory, które dominują w naszym domowym zaciszu, to przede wszystkim biel, beż, kolor złota i odcienie pastelowe. W głównej mierze jest to kolor mięty, pastelowego różu. Dodatki – typu lampa, misy, doniczki, świeczniki są w kolorze złota. 

Komentarze są wyłączone