Gdzie kupię zębatkę do roweru?

Gdzie kupię zębatkę do roweru?

Kupiłem sobie w zeszłym roku bardzo dobrej marki rower. Każdego dnia nim jeździłem i nawet brałem udział w różnego rodzaju maratonach. Uwielbiałem spędzać wolny czas jeżdżąc na wycieczki rowerowe i właściwie, to z rowerem prawie wcale się nie rozstawałem.

Znalezienie potrzebnej zębatki w hurtowni rowerowej 

zębatka bcd 104Robiłem masę kilometrów swoim rowerem i przed maratonem, na który się zapisałem, postanowiłem sprawdzić stan swojego pojazdu. Do przemierzenia czekało mnie ponad sto kilometrów i musiałem mieć w pełni sprawny rower. Kiedy go sprawdzałem, to zauważyłem, że muszę koniecznie wymienić zębatkę i od razu rozkręciłem cały rower. Sprawdziłem jaka to była zębatka i zacząłem zastanawiać się, gdzie taką w ogóle dostanę. W okolicy były sklepy rowerowe, jednak postanowiłem odwiedzić hurtownię, bo byłem pewny, że będzie tam dostępna zębatka bcd 104, której potrzebowałem. Sprawdziłem cały rower i poza zębatką nie musiałem nic wymieniać. Do maratonu miałem trochę czasu, ale jednak musiałem się przygotować i rower był mi potrzebny. Pojechałem do hurtowni samochodem, ponieważ był to kawałek drogi do przebycia. Wziąłem swoją starą zębatkę, żeby mieć na wzór i postanowiłem sam dokonać zakupu. W hurtowni była cała masa zębatek różnego typu do wyboru, co spowodowało, że szybko zrezygnowałem z samodzielnych zakupów i o pomoc poprosiłem sprzedawcę. Od razu znalazł dla mnie zębatkę, której potrzebowałem i zadowolony wróciłem do domu, żeby ją zamontować w swoim rowerze. Poszło to całkiem sprawnie.

Rower miałem sprawny i dużo ćwiczyłem przed maratonem. Miałem doskonałą kondycję, co gwarantowało mi zajęcie jakiegoś wysokiego miejsca. Kto wie, może i znajdę się na podium? Jazda rowerem sprawiała mi ogromną przyjemność i miałem w tym sporą wprawę.