Dobry jakościowo dermapen

Dobry jakościowo dermapen

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Z każdym rokiem rośnie liczba klientek korzystających z usług salonów kosmetycznych, ponieważ są one skuteczne. Kobiety są w stanie wiele znieść dla młodego wyglądu, więc nic dziwnego, że zabiegi z zastosowaniem dermapenu są tak popularne. 

Do czego służy dermapen? 

dermapen sklepSama nazwa urządzenia nie mówi nam wiele, ale kiedy usłyszymy o mezoterapii igłowej, to większość będzie wiedziała o czym jest mowa. Dermapen jest urządzeniem przypominającym z wyglądu długopis, na końcu którego znajduje się niewielka końcówka z mikroigłami. Mogą one mieć długość od około pół milimetra do nawet dwóch i pół milimetrów. Ich długość dopiera się pod względem miejsca, w jakim urządzenie ma być zastosowane. Na twarzy skóra jest delikatna, więc konieczne są mniejsze igły, natomiast do wykonywania zabiegu na udach, czy pośladkach, konieczne będą znacznie dłuższe igły. Podczas nakłuwania skóry, są do niej wprowadzane odpowiednie składniki odżywcze, wzmacniające i regenerujące znajdujące się w ampułkach aplikowanych w czasie pracy urządzenia. Jeżeli interesuje nas dobry dermapen sklep internetowy, to doskonałe miejsce na zakupy. Oferta w internecie jest przeważnie znacznie szersza niż w sklepach stacjonarnych, a do tego ceny są bardziej konkurencyjne. Stosowanie dermapenu jest zalecane osobom z widocznymi zmarszczkami, bliznami, cellulitem, czy rozstępami. Ponadto w wyniku nakłuwania skóry, zostaje ona pobudzona do naturalnej produkcji kolagenu odpowiadającemu za jędrność i elastyczność skóry. Stosowanie tego zabiegu jest w pełni bezpieczne. 

Oczywiście jak przy każdym zabiegu wykonywanym w salonie kosmetycznym, konieczne jest przestrzeganie zasad higieny. Dlatego też dermapen posiada jednorazowe końcówki z igłami, które mogą być wykorzystane tylko jeden raz.