Ćwiczenia z maszynami na siłowni

Ćwiczenia z maszynami na siłowni

Jakiś czas temu uznałem, że sam źle się czuję ze swoim ciałem. Tak na prawdę całymi dniami siedziałem za biurkiem i nie miałem żadnej kondycji. Na dodatek nie zbyt dobre nawyki żywieniowe sprawiły, że sporo przytyłem. W końcu stwierdziłem, że czas zrobić coś ze swoim życiem.

Odkryłem maszynę hammer strength

maszyny hammer strengthW tym celu udałem się na siłownię i wykupiłem sobie karnet. Byłem tam już kilka razy wcześniej, ponieważ dobry sprzęt i fachowe porady doświadczonych trenerów personalnych sprawiły, że miałem dużo energii na ćwiczenia. Jak wszystkim wiadomo początki bywały na prawdę ciężkie dlatego poprosiłem o poradę bardziej doświadczonych kolegów. Oni pokazali mi jak najlepiej wykorzystać maszyny hammer strength, które znajdowały się na sali. Każde ćwiczenie trzeba było wykonywać w określony sposób. W przeciwnym razie mógłbym sobie uszkodzić jakąś część ciała. Ja chciałem uniknąć ryzyka niosącego za sobą jakieś urazy. Najtrudniejszy był dla mnie pierwszy tydzień ciężkich ćwiczeń. Potem mój organizm stopniowo zaczął przyzwyczajać się do wysiłku fizycznego. Na szczęście maszyny hammer strength, spisywały się na medal. Dzięki nim szybko poprawiłem kondycję i rzeźbiłem nie które partie mięśni. Siłownia na którą uczęszczałem przyciągała spore ilości osób. Okazało się, że solidne maszyny są wspaniałym narzędziem do dbania o swoje zdrowie oraz sylwetkę. Jednak piękny wygląd to nie wszystko. Aby zrzucić kilka dodatkowych kilogramów uznałem, że warto przejść na zdrową dietę.

Oczywiście sam nie znałem się na tym zbyt dobrze. We wszystkim pomogła mi moja przyjaciółka, która pracowała jako dietetyk. Odpowiednie odżywianie w połączeniu z dobrze wykonywanymi ćwiczeniami na maszynach miały szansę na przynoszenie pozytywnych efektów. Jednak najważniejsza w tym wszystkim była determinacja. 

Komentarze są wyłączone