Byłam na kursie zamykania naczynek

Kiedyś to myślałam, że będę pracowała w jakiejś firmie jako pracownik działu administracji albo zostanę księgową. Okazało się jednak, że takie zajęcie ani trochę mi nie odpowiadało a moim marzeniem było posiadanie własnego salonu kosmetycznego. Cel ten zrealizowałam.

Oferta laserowego zamykania naczynek w salonie kosmetycznym

laserowe zamykanie naczynek lublinUkończyłam kurs kosmetyczny i nauczyłam się wielu zabiegów, na które zapisywało się mnóstwo klientek. Ostatnio hitem stało się laserowe zamykanie naczynek lublin a ja tego zabiegu nie potrafiłam robić. Od razu poszukałam kursu, na który się zapisałam. Wiedziałam, że klientki bardzo interesowały się takim zabiegiem i musiałam również oferować to samo, by nie stracić zainteresowania ze strony klientek. Salon był dla mnie najważniejszy. Udało mi się znaleźć kurs na miejscu i od razu się na niego zapisałam. Wraz ze mną pojawiło się kilkanaście innych osób, które również były zainteresowane wykonywaniem laserowego zamykania naczynek. Dowiedziałam się w jaki sprzęt należy zainwestować i cieszyłam się, że posiadałam jeszcze środki na ten cel. Po kursie, który ukończyłam bez zastrzeżeń mogłam wykonywać ten zabieg. Od razu kupiłam sprzęt i wydrukowałam ulotki, na których była informacja o promocyjnej cenie za laserowe zamykanie naczynek. Na odzew długo nie czekałam, ponieważ już tego samego dnia zapisało się kilka kobiet. Zabieg do najtańszych nie należał, ale za to był wyjątkowo skuteczny a efekty można było zaobserwować od razu. To była na prawdę świetna oferta.

Dzięki nowej ofercie, którą wprowadziłam zarabiałam już lepsze pieniądze. W końcu salon zaczął na siebie zarabiać a czekałam od dawna na ten moment. Profesjonalnie wykonywałam wszystkie zabiegi i dzięki temu klientki darzyły mnie ogromnym zaufaniem.

Komentarze są wyłączone