Busy trójmiasto Belgia przejeżdżały przez granicę

Busy trójmiasto Belgia przejeżdżały przez granicę

Moja sytuacja finansowa zmusiła mnie do podjęcia pracy za granicą. Nie miałem innego wyjścia. Popadłem w naprawdę duże długi, a spodziewałem się syna. Musiałem za wszelką cenę zapewnić mu dobre warunki rozwoju. Moja siostra załatwiła mi zajęcie w pewnym miejscu.

Busy trójmiasto Belgia często jeździły

Busy trójmiasto BelgiaMusiałem tylko się tam dostać. Niestety nikt akurat nie mógł po mnie przyjechać. Na szczęście co jakiś czas jeździły busy trójmiasto Belgia. Na początku musiałem dostać się do Gdańska. Moja sytuacja finansowa zmusiła mnie do pieszej wędrówki. Miałem do przebycia czterdzieści kilometrów. Ze względu na mój wygląd nikt nie chciał mnie zabrać po drodze. Wziąłem stary kompas i zacząłem iść przez las aby było szybciej. Niestety to nie był mądry pomysł. Zaczął padać deszcz i byłem cały mokry. Nie miałem innych ciuchów. Musiałem wybudować sobie mały szałas w zostać w nim na noc. To były jedne z najgorszych chwil w całym moim życiu. Na szczęście zadzwoniłem do swojego starego przyjaciela okazało się, że prowadzi on busy z Elbląga do Niemiec i ma pewne znajomości. Kazał mi udać się w zupełnie inne miejsce. Stwierdził, że pogada ze znajomym i in przewiezie mnie całkowicie za darmo. Byłem zachwycony. Nigdy w życiu nikt nie oferował mi swojej pomocy. Moja piesza wędrówka trwała cztery pełne dni. Zniszczyłem sobie buty oraz ciuchy. Na szczęście żona spakowała mi kilka zapasowych elementów odzieży. Musiałem wyglądać schludnie po przybyciu na miejsce. Czekał na mnie piękny autobus. Kolega mojego przyjaciela Sławomira prowadził busy z Koszalina do Belgii. Miał wysadzić mnie po drodze.

Niestety wszystko okazało się śmiesznym żartem oraz nieporozumieniem. Sławek nie uwierzył w to, że idę na pieszo i specjalnie wprowadził mnie w błąd. Na szczęście potem mi pomógł i podwiózł mnie ostatecznie do Gdańska. Zaoferował także pomoc finansową.

Komentarze są wyłączone