Bezpieczne i stylowe oświetlenie led

Bezpieczne i stylowe oświetlenie led

Jestem mam trójki dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Tylko rodzic wie, jak szalone pomysły potrafią mieć maluchy w tym wieku zwłaszcza, kiedy bawią się w większej grupie.

Stylowe oświetlenie led pięknie komponuje się z otoczeniem

Oświetlenie ledMoje łobuzy zawsze bawią się w komplecie, więc nie można spuścić ich z oka nawet na chwilę. Mieszkamy w domu jednorodzinnym z dość dużym i gęsto zadrzewionym ogrodem. Drzewa tworzą na swój sposób obraz nieładu, jednak są zdrowe, więc nie mamy sumienia się ich pozbyć. Jednak wieczorem często zdarza nam się idąc od bramy do drzwi wejściowych w ciemności potknąć o wystający korzeń, czy kamień. Natomiast dzieciom, które nie zawsze chcą posłusznie iść obok nas już kilka razy zdarzyło się nawet uderzyć w biegu głową w pień. Konsekwencją jest płacz i brzydkie siniaki na buzi. . Zainstalowanie zwykłych latarni nie było możliwe ze względu na ukorzenienie drzew- uniemożliwiało nam poprowadzenie podziemnej instalacji elektrycznej bez jednoczesnego uszkodzenia roślin. Szukaliśmy więc wraz z mężem rozwiązania naszego problemu. Z pomocą przyszedł nam producent oświetlenia i zaproponował stylowe oświetlenie led. Zaprojektowana została oprawa oświetleniowa naszego ogrodu dostosowana do warunków jego gęstego zadrzewienia. Aby wyznaczyć bezpieczne trasy marszu położona została kostka brukowa led. Dzięki temu każdy z nas wie już, gdzie bezpiecznie postawić można stopy. Dodatkowo zainstalowana została oprawa najazdowa- w celu wyeksponowania po zmroku kilku wyjątkowo ładnych roślin rosnących sobie w naszym przydomowym lesie.

Rozwiązanie sprawdza się doskonale, liczba wypadków spadła niemal do zera, gdyż urwisy biegną starannie wyznaczoną trasą, a zadowolenie użytkowników nieustannie rośnie.