You are currently viewing Agnieszka zamówiła zlewozmywak

Agnieszka zamówiła zlewozmywak

 

Moja szwagierka poprosiła mnie o pomoc. Jest w trakcie remontu i nie może się zdecydować jaki ma wybrać zlewozmywak. Postanowiłam pojeździć z nią po różnych sklepach i pomóc jej w wyborze. Uwielbiam zakupy i aranżacje wnętrz więc taka pomoc to dla mnie sama przyjemność. Sama jakiś czas temu miałam remont w kuchni. Korzystałam z pomocy stolarza. Przygotował dla mnie piękne meble.

Szwagierce spodobał się zlewozmywak

zlewozmywak jednokomorowy stalowy podblatowyTrochę się zastanawiałam nad nimi bo koszt wysoki ale ostatecznie się zdecydowała. Wysoka jakość mebli mnie przekonała. To dzięki temu moja szwagierka także zdecydowała się na remont. Korzysta nawet z pomocy tego samego stolarza. Mając już pewne doświadczenie w remoncie kuchni postanowiłam pokazać szwagierce jaki zlew mi się najbardziej podobał. Nie wybrałam go ostatecznie ponieważ moja kuchnia jest mała a on miał spore rozmiary. Zlewozmywak jednokomorowy stalowy podblatowy zrobił na mnie ogromne wrażenie. Prezentuje się on bardzo ładnie. Jest wykonany z solidnych materiałów. Mój stolarz stwierdził, że jest niestety za duży i nie będzie ładnie wyglądał w mojej kuchni. Zaufałam mu i nie żałuję, mniejszy idealnie jest dobrany do mebli i kuchnia prezentuje się dobrze. Szwagierce zlewozmywak jednokomorowy stalowy podblatowy także się spodobał. Zrobiłyśmy zdjęcia i od razu zadzwoniła do stolarza. Kiedy usłyszał, że chciałaby taki sam zlew jak ja to roześmiał się.

Stwierdził, że w jej kuchni będzie on idealnie pasował wiec jeśli jest zdecydowana to może go zamawiać. Agnieszka zdecydowała się na niego i opłaciła go razem z dowozem. Wiedziałam, że Agnieszka ma taki sam dobry gust jak ja. Cieszyłam się, że jej zlewozmywak będzie pasował i już nie mogłam się doczekać aż jej remont się zakończy i będę mogła go zobaczyć w jej kuchni.